Питання

Щодня, але тільки з екскурсійною групою та нашим гідом. Ми пропонуємо екскурсії сім днів на тиждень різними мовами. У зв´язку з високим попитом та зацікавленністю нашим Музеєм, квитки швидко розпродаються. Тому, ми рекомендуємо зазделегідь придбати квитки на нашому офіційному сайті або у касі Музею.

Загальна екскурсія з гідом у Музеї триває близько 45 хвилин, дитяча екскурсія – 30 хвилин.

Максимально 20 осіб.

У Музеї є загальні екскурсії та приватні екскурсії. З понеділка по п´ятицю ми пропонуємо загальні екскурсії, але четвер о 17:00, субота та неділя – тільки історичні костюмовані екскурсії (гід-актор у рококо костюмі). За окремим запитом Ви маєте можливість замовити приватну екскурсію для групи до 20 осіб.

Вхід до Музею, екскурсія обраною Вами мовою та невеликий парфумований подарунок, який Ви отримаєте після екскурсії.

Усі актуальні екскурсії у Музеї на відповідний день відображаються у нашому поточному календарі. Будь ласка, оберіть інший день, якщо екскурсія, яку Ви бажаєте відвідати не відображається – це означає, що квитки вже розпродані.

Остання екскурсія починається за годину до закриття Музею (понеділок-субота – 18:00, неділя -16:00).

Так, в день відвідування Музею, будь ласка, підготуйте квиток у роздрукованому вигляді або в електронному – на сміртфоні/планшеті.

Так, але тільки за приватну екскурсію (до 20 осіб). Будь ласка надішліть на нашу електронну пошту (museum@farina.org) наступну інформацію: день, час та якою мовою Ви б хотіли забронювати екскурсію, а також – ім´я, прізвище, адреса/адреса підприємства, актуальний номер телефону, адреса електронної пошти. Після підтвердження бронювання – Ви отримаєте рахунок-фактуру на електронну пошту.

Рахунок-фактуру за Вашу приватну екскурсію необхідно сплатити не пізніше ніж за тиждень до заброньованої дати екскурсії. Оплата готівкою на місці можлива лише у вийнятковому випадку, оскільки бронювання підтверджується одразу після того, коли ми отримуємо Ваш грошовий переказ. Якщо рахунок-фактура за приватну екскурсію не був сплачений зазделегідь, дата бронювання та екскурсія скасовуються.

Ні, максимальна кількість осіб у одній групі 20. Якщо у Вашій групі більше 20 осіб, то групу ділять на кілька меньших ргуп, для яких резервуються окрмі екскурсії, які Ви маєте можливість відвідати у Музеї одна після одною по черзі.

На жаль, ні. Музей Парфумів розташований в історичній будівлі з багатьма скляними вітринами, вузькими коридорами та кількома сходами. У разі пожежі/землетрусу чи іншої екстреної ситуації необхідно швидко та безпечно евакуювати відвідувачів Музею за допомогою шляхів евакуації. Це можливо лише в тому випадку, якщо група дотримується верхньої межі в 20 осіб. Крім того, екскурсія приємніша для гостей, коли повітря та простір не надто «стислі».

Забронюйте 2 рази по 10 квитків через нашу on-line систему, тобто за дві окремі операції. Зверніть увагу, однак, що інші гості можуть одночасно з Вами теж бронювати на той самий час, і 10 місць повноцінно можуть бути більше не доступні. Можливо, Вам буде зручніше та дешевше, якщо Ви забронюєте приватну екскурсію.

Ми приймаємо бронювання по телефону максимум лише для 2 осіб. Для великих груп, будь ласка, надішліть нам лист електронною поштою із бажаною датою на museum@farina.org або завітайте до нас особисто та забронюйте дату у касі Музею. Ви маєте можливість розрахуватися у касі Музею готівкою, дебетовою чи кредитною карткою.

На жаль, ні. Бронювання є дійсним та підтвердженим лише після повної оплати обраної Вами екскурсії.

Якщо Ви здійснили бронювання квитків через цей веб-сайт, Ви отримаєте підтвердження бронювання електронною поштою з номером бронювання. Якщо Ви не отримали цей електронний лист (і його немає у Вашій папці СПАМ), зв’яжіться з нами якнайшвидше, щоб перевірити, чи може виникла проблема з on-line оплатою. Ви зареєстровані лише після того, як отримаєте підтвердження та квитки на електронну пошту.

Якщо Ви хочете взяти з собою собаку (тільки малого розміру тварини), у такому випадку ми рекомендуємо Вам забронювати приватну екскурсію. Далі ми підберемо для Вас музейного гіда, який погодиться провести екскурсію для Вашої приватної групи разом з маленькою твариною. На жаль, ми не можемо приймати собак на загальні екскурсії, тому що ми не знаємо, чи інші відвідувачі мають алергію на собачу шерсть або, можливо, навіть бояться собак.

Музей Парфумів розташований в історичній будівлі з багатьма скляними вітринами, вузькими коридорами та кількома сходами. У разі пожежі/землетрусу чи іншої екстреної ситуації необхідно швидко та безпечно евакуювати відвідувачів Музею за допомогою шляхів евакуації. Це можливо тільки в тому випадку, якщо на шляху немає громіздких і звисаючих предметів. Зліва від каси музею ми пропонуємо гардероб з безкоштовними шафками, де можна зберігати та замикати на ключ сумки/рюкзаки/пакети. Звичайно, необхідні ліки або цінні речі можна носити в руці або у невеликому поясі для грошей.

Музей Парфумів є приватною власністю. Тому, керівництвом, з метою захисту приватних даних, було оголошено розпорядження про заборону робити фотографії та відео у Музеї. Але Ви можете будь-коли візуалізувати фотографії Музею у розділі «Світлини Музею». А також, Ви маєте можливість до чи після екскурсії робити фото та відео у приміщенні магазину, який є невід´ємною частиною історичної будівлі.

Будь ласка, надішліть спочатку Ваш запит якнайшвидше на електронну пошту presse@farina1709.com. Ми обов´язково зв’яжемося з Вами.

Так, Ви отримаєте знижку 50% на вхідні квитки до Музею Парфум, але знижка не поширюється на історичні костюмовані екскурсії, тільки загальні екскурсії. А також, купуючи парфуми з колекції – оригінальний Eau de Cologne (Одеколон), Ви отримаєте знижку 10%.

На жаль, ні. Перший четвер кожного місяця – ця пропозиція діє лише у муніципальних музеях, а Музей Парфумів – приватний.

Будь ласка, надішліть до нас запит електронною поштою на museum@farina.org, і ми побачимо, чи зможемо організувати для Вас таку екскурсію. Також, будь ласка, прийміть до уваги, що таке бронювання може включати в себе додаткові організаційні витрати та витрати для персоналу за понаднормовий робочий час.

На жаль, ні. Перешіптування під час загальної екскурсії у Музеї буде заважати гіду та іншим відвідувачам. Вам потрібна екскурсія мовою, якої не має у переліку нашого Музею? Тоді, будь ласка, забронюйте приватну екскурсію і надішліть свій запит на museum@farina.org. Пам´ятайте, що у такому випадку, Вам доведеться самостійно організувати перекладача.

Ми рекомендуємо наші екскурсії для дітей віком від 5 років.