ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ

Екскурсії у Музеї Парфумів

Музей можна відвідати тільки з екскурсійною групою, тому ми просимо Вас зазделегідь зарезервувати місце в одній з них. Ви можете скористатися одним із формулярів на цій сторінці. Звичайна екскурсія з гідом у Музеї триває близько 45 хвилин, вартість вхідного квитка становить 5 Євро з особи.

Якщо дата і час екскурсії українською мовою Вам з особистих причин не пасує, або екскурсія українською, яку б Ви хотіли відвідати, вже повністю заброньована – скористайтеся будь ласка можливістю забронювати екскурсію англійською мовою.

Click here for more information on safety and hygiene measures.

Календар Музею Парфумів

Усі актуальні дати та пропозиції відвідування Музею Парфумів будуть відображені у поточному календарі.

ONLINE-КВИТОК

  • Ви маєте можливість обрати дату та час і придбати online-квиток не виходячи з дому
  • У день екскурсії квиток має бути з Вами. Ви можете роздрукувати або показати його у смартфоні або планшеті
  • Квиток є дійсним тільки в обраний день і час
  • *За окремим запитом Ви маєте можливість замовити приватну екскурсію для групи до 20 осіб, вартість якої становить 100 Євро. Будь ласка, зв’яжіться з нами за телефоном або електронною поштою
  • Квитки іншою мовою Ви можете придбати на відповідній сторінці, для цього оберіть потрібну Вам мову зі списку зліва на сторінці

Будьте уважні! Деактивуйте блокування спливаючих вікон Popup-Blocker, щоб придбати online-квиток за допомогою платіжної системи PayPal або кредитної картки.